Задържаха мъж, направил опит да се запали
05 юни 2026 | 10:06
Мъж, който направил опит да запали дома си и себе си, е задържан в Районното управление – Исперих. Това съобщават от Областната дирекция на МВР – Разград.
Около 15,30 ч. вчера (4 юни) на телефон 112 е получен сигнал от Самуил. 50-годишен мъж, живеещ в селото, съобщил, че 53-годишният му съсед е разлял запалителна течност в една от стаите на къщата и заплашва да възпламени имота и себе си.
Пристигналите на място полицейски служители извели мъжа, който е криминално проявен и осъждан. При инцидента няма пострадали. По случая е образувано досъдебно производство.