Мъж с фрактури след ПТП с три автомобила

Мъж с фрактури след ПТП с три автомобила

Мъж с фрактури след ПТП с три автомобила
Снимка: ОДМВР – Разград

62-годишен мъж от разградското село Трапище пострада при пътнотранспортно произшествие в Разград. Сигналът за катастрофата между три автомобила е получен около 18 ч. вчера (26 юни), съобщават от полицията.

При движение по улица „Васил Левски“ в посока центъра на града 20-годишен водач на БМВ не спрял на червен светофар, колата навлязла в кръстовището и блъснала автомобил „Ауди“, шофиран от пострадалия. При удара колите се завъртели и ударили изчакващия на червен сигнал на светофара „Опел“, шофиран от 60-годишен разградчанин.

Водачът на аудито е транспортиран в МБАЛ – Разград с фрактури на прешлен, шест ребра и лопатка.

Пробите за употреба на алкохол на водачите са отрицателни. На виновника е взета и кръв за химичен анализ за употреба на наркотици. По случая е образувано досъдебно производство.