Момче загина при катастрофа

Момче загина при катастрофа

Момче загина при катастрофа

14-годишно момче загина при тежка катастрофа снощи (20 юни), информират от Областната дирекция на МВР – Разград.

Около 23,15 ч. на десен завой по третокласния път III-2005, в землището на самуилското село Богданци, лек автомобил БМВ, управляван от 20-годишен водач от село Мортагоново, излязъл от пътя, преобърнал се и се ударил в крайпътна канавка.

При произшествието загинал на място возещият се в колата непълнолетен пътник от село Кривица. Тялото е откарано за аутопсия в Многопрофилната болница в Търговище.

Пробите на водача за употреба на алкохол и наркотици са отрицателни. Взета е и кръв за химичен анализ. По случая е започнато досъдебно производство.